> SAFRAN AKÜ SATIŞ VE DESTEK > < 0543 823 10 10 <

> YOLDA KALAN MÜŞTERİLERİM İÇİN ACİL AKÜ HİZMETİ VERİYORUZ <

> 0543 823 10 10 <

> 0543 823 10 10 <

> satis@istanbulakucu.com <

 

Ümraniye Akücü

Elektronik aksamın sorunsuz şekilde çalışmasında ve arabanın marş almasında aktif rol oynayan akünün bazı durumlarda arıza vermesi söz konusu olabilir. Bu arıza uzun süre aracın çalıştırılmamasından kaynaklı akü bitmesi olabilir. Buna ek olarak akünün ömrü tükenmiş veya kaçak söz konusu olduğu için de bitmesi durumu vardır. Olası arıza oluşması hallerinde “Ümraniye Akücü” hem hızlı hem de son derece güvenli şekilde sizlere hizmet sunarken yolda kalmanızı engelleyecektir. Üstelik bölgesel hizmet ağına sahip olmasından dolayı da İstanbul merkezinde birçok bölgede sizlere yardımcı oluyoruz. Bu hususta uzman kadromuz ile de beklentilerin fazlasını sunuyoruz. Sektörde uzun zamandır sorunsuz ve bir o kadar da güvenli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti de arttırma gayretini gösteriyoruz.

Akü Değişimi

Akünüzün ömrü tükenmiş veya arıza yapmasından dolayı değiştirmeniz söz konusu olabilir. “Akü” değişikliği için mutlaka işin ehli kişi tarafından iş yürütülmelidir. Akünün değişimi ile alakalı ilk kural mutlaka elektriğin kesilmesi gerektiğidir. Elektrik kesildikten sonra da negatif kutbun bağlantıları kesilmelidir. Son olarak da negatif kutup bağlanması gerekmektedir. Yapılan bu işlemin bir “Akücü” aracılığı ile yapılır ise daha güvenli olacak ve sorunsuz şekilde işlem tamamlanabilecektir.

Akünün değişimi gibi bir durum oluştuğunda “Akü servisi” hizmeti almanın ürün garantisini de sağlamanıza etki edecektir. İleri de olası arızalarda ya da ürün kaynaklı sorunlarda ücretsiz hizmet almanız da mümkün kılınabilir. Uygulama esasları doğru montaj güvenli akü kullanımında en önemli faktördür. Çünkü hatalı işlem ilk etapta sorun teşkil etmese dahi sonrasında arızaya ve akünü boşalmasına sebebiyet verebilir.

Araçların belli bölümleri kimi zaman belirli bir nedene bağlı olmaksızın hasar görebilir ya da bozulma yapabilir. Akü de bu parçalardan bir tanesidir. Ümraniye akücü, “akü tamiri” konusunda her daim kaliteli bir hizmet gerçekleştirir. Bu hizmetin kalite düzeyinin yüksek olması ise tamamen yüzde 100 müşteri memnuniyetine dayanan çalışma prensipleri olmaktadır. Bir aküyü tamir edebilmek, son derece meşakkatli bir edim olmasına karşın Ümraniye akücü herhangi bir hasar görmüş aküyü çok kısa bir zaman dilimi içinde tamir eder. Böylece müşteri memnun kalır, yüzler her daim güler. Batarya onarımının dikkatli bir şekilde yapılması sonucunda aküde yer alan hasar derinlemesine iyileştirilmiş olur. Aniden boşalan akülerde genel olarak su seviyesi düşük şekildedir. Fakat alanında uzman kadro sayesinde bu tür sorunlar çözümsüz kalmaz. Aracınızın aküsü aracınızı satın aldığınız ilk günkü haline yeniden döner. Kusursuz bir akü tamiri hizmeti alırken “akü fiyatları” konusunda da makul bir yerle anlaşmak istiyorsanız Ümraniye akücü ile dilediğiniz zaman tamamen güvenli bir biçimde anlaşabilirsiniz.

Ümraniye Akücü

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte otomobil elektrik tüketimi de farklılaşmaya başlamıştır. Bu talepleri yerine getirmek için yalnızca Ah değil, aynı zamanda marş gücü de giderek daha önemli hale geldi. Daha eski, daha küçük otomobiller, çok sayıda elektrik gücüne sahip modern, yüksek teknolojili araçlardan daha az elektrik gerektirir. Ümraniye “Akücü” olarak bütün bilgi birikimimiz ve yıllardan beri toplanan tecrübelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

Tüm marka ve model hafif ticari ve binek otomobiller için tam donanımlı makinelerimiz ile her türlü “akü” işlemleri aracınızın teknik özelliklerine uygun olarak düzeltilir ve komple sökülür. Sorun bulunduktan sonra müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda değiştirilebilen “akülerin” onayını hızlı bir şekilde alırsınız ve kaliteli hizmet sürecimiz başlar.

Unutmayın: Ümraniye “akü” servisimiz tarafından yapılan hizmet doğrultusunda araba mümkün olan en kısa sürede değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Herhangi bir “akü” probleminde hızlı, güvenilir ve temiz hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak için müşterilerimize sadece tercih edilen marka “aküsü” veya en kaliteli marka “aküsü” sunuyoruz. Yapılması gereken tüm işlerin yanı sıra “akü” arızasının süresi hakkında sizi fazlasıyla bilgilendiriyoruz. Sonuç olarak, her şeyin tam olarak ne kadara mal olduğunu anında öğrenebileceksiniz.

Ümraniye “akü” firmamız tüm “akü” markalarını seçtiğiniz marka, model ve özelliklere göre detaylıca değerlendirmektedir. Firmamız sizlere en uygun fiyatlı “akü” hizmetini sağlar.

> SAFRAN AKÜ SATIŞ VE DESTEK > < 0543 823 10 10 <

> YOLDA KALAN MÜŞTERİLERİM İÇİN ACİL AKÜ HİZMETİ VERİYORUZ <

> 0543 823 10 10 <

> 0543 823 10 10 <

> satis@istanbulakucu.com <